Dom

Jiangsu Yaoyu Shoe Machinery CO., LTD Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    Firma dysponuje naukowym, standardowym systemem zarządzania i doskonale sprawdza się w kompleksowym systemie zarządzania jakością oraz posiada szybki serwis i odpowiedni system obsługi posprzedażnej. Wprowadzenie zaawansowanej technologii, dobór doskonałego układu hydraulicznego. Zasada dokładnej i stabilnej i wydajnej konstrukcji mechanicznej! Doskonały sprzęt do produkcji, duża siła techniczna, zaawansowane możliwości przetwarzania, kompletne wyposażenie testowe. Lepsza wydajność i lepsza obsługa! Nasza maszyna do cięcia i inny sprzęt są szeroko stosowane w obuwiu, galanterii skórzanej, bagażu, dekoracji samochodów, odzieży, czapek, drewna, opakowań z tworzyw sztucznych i inne branże. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i najlepszego rozwiązania dla naszych klientów dzięki naszej innowacyjnej i uczciwej filozofii usług.

  • OEM / ODM
    Nasza firma to firma, która integruje maszyny do cięcia, opracowywania, projektowania, produkcji, sprzedaży i usług technicznych. Posiadamy akumulację przez długi okres czasu i dysponujemy szeroką gamą urządzeń i sprzętu. Od programowalnego modelu automatyzacji sterowania do ekonomiczny model użytkowy, od mechanicznej przecinarki do hydraulicznej maszyny do cięcia, jest ponad 80 specyfikacji, które są dobrze znane na rynku krajowym i zagranicznym.

  • R & D
    W ostatnich latach firma stosuje się do rozwoju innowacji w dziedzinie nauki i technologii, stale wprowadzając zaawansowane technologie i nowoczesny tryb zarządzania w kraju i za granicą, ustanawiając i ulepszając badania i rozwój produktu, instalację produkcji i sprzedaży, system usług testowych i serwisowych, prędkość do zaawansowanych badań i rozwoju produktu, produkt może być szeroko stosowany w obuwiu, torebkach, galanterii skórzanej i innych gałęziach przemysłu, produkty sprzedawane są w całym kraju, faworyzowane przez krajowych i zagranicznych sprzedawców.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Yaoyu Shoe Machinery CO., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Li

Tel: 8613770064019

Faks: +86-515-8880-4139

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)