Jiangsu Yaoyu Shoe Machinery CO., LTD

  • Chiny Jiangsu Yaoyu Shoe Machinery CO., LTD profil firmy
  • Chiny Jiangsu Yaoyu Shoe Machinery CO., LTD profil firmy
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Sprzedawca
marki: Yaoyu
Ilość pracowników: 100~150
Rok założenia: 2015
pc Export: < 10%

Wprowadzenie

Jiangsu yaoyu shoemaking machinery co., LTD. (oryginał: fabryka maszyn Yanyu, okręg yandu) to duże przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji precyzyjnych maszyn automatycznych i ogólnych produktów mechanicznych, produkty obejmują prasę hydrauliczną, maszynę do cięcia sztycy, hydrauliczną maszynę do cięcia sztancowania, hydrauliczne ramię wahadłowe, hydrauliczne Maszyna do cięcia głowy podróży, komputer maszyna do cięcia, Maszyna do cięcia taśmy tkaniny, Maszyna do laminowania płomienia, Maszyna do cięcia wzdłużnego, Automatyczna maszyna do rozsiewania, Maszyna do wytłaczania ultradźwiękowego, Automatyczna maszyna do spinania, Plastikowa blacha. Firma chwyta maszynę do cięcia skóry, silną siłę techniczną, kompletną zakłady produkcyjne, piękne otoczenie, dogodny ruch, znajduje się w narodowej strefie przemysłu intensywnej iskrze "chińska maszyna do butów (maszyna do cięcia) gminy" - okręg yandu big okada zhenning salt road no. 88.

Historia

Firma od dłuższego czasu z międzynarodowymi znanymi przedsiębiorstwami w branży kompleksową współpracę techniczną, stosują się do innowacji rozwoju nauki i technologii, stale wprowadzają krajową i zagraniczną zaawansowaną technologię produkcji i nowoczesny tryb zarządzania, ustanawiają i udoskonalają badania produktów oraz rozwój, produkcję, instalację, kontrolę jakości, sprzedaż, utrzymanie i system zarządzania oraz przyspieszyły niezależne badania i rozwój produktów high-tech.

Usługa

Główne produkty "Yaoyu" marka 10-20 ton hydraulicznej maszyny pod wahaczem, 25 ton hydraulicznej maszyny do cięcia płaszczyzn, 25-60 tonowa suwnica automatyczna hydrauliczna maszyna do cięcia, 35-250 ton czterokolumnowa hydrauliczna maszyna do cięcia płaszczy, 35 -300 ton precyzyjnej czterokolumnowej maszyny do cięcia hydraulicznego, 35-150 ton precyzyjnej, czterokolumnowej automatycznej maszyny do cięcia płaszczyzn hydraulicznych z ruchomą belką, 35-300 ton pojedynczego (podwójnego) i automatycznego podawania Precyzyjne czterokolumnowe cięcie hydrauliczne maszyna, 35-300 ton automatycznej precyzyjnej czterokolumnowej, hydraulicznej maszyny do cięcia płaszczyzn, prostego ziarna, maszyny do cięcia listwą twill, ultradźwiękowego kompozytowego wytłaczania, maszyny automatycznej, itp. Seria produktów.

Nasz zespół

Firma ma profesjonalny zespół handlu zagranicznego, może zapewnić troskliwą i skrupulatną obsługę dla klientów ogólnych. Serdecznie witamy znajomych z kraju i zagranicy oraz nowych i starych klientów, którzy odwiedzają, prowadzą, negocjują i omawiają ważną przyczynę rozwoju gospodarczego!

Zostaw wiadomość