Rozwój maszyny do cięcia

September 19, 2017
najnowsze wiadomości o firmie Rozwój maszyny do cięcia
Maszyna do cięcia nazywana jest również łożem tnącym, prasą tnącą, maszyną do karmienia, maszyną do wycinania, maszyną do cięcia i tak dalej.

Norma produkcyjna: Standard produkcji maszyny do cięcia: HG / T 2420-1993.

Zakres zastosowania maszyny do cięcia: nadaje się do spieniania materiałów, tektury, tekstyliów, tworzyw sztucznych, skóry, gumy, materiałów opakowaniowych, materiałów podłogowych, wykładzin dywanowych, włókna szklanego, korka i innych materiałów nożowych.

Wysoki stopień automatyzacji sprzętu tnącego obejmuje: sterowaną komputerowo ruchomą głowicę tnącą, wycinarkę laserową, wysokociśnieniowe urządzenie do cięcia strumieniem wody i komputerową maszynę do cięcia. Ponadto, Włochy i Wielka Brytania nieostra maska ​​produkująca maszyny do cięcia rodzaj sprzętu do wykrawania za pomocą narzędzia oscylacyjnego i urządzenia do obserwacji wizualnej, używanego do skanowania konturu, wykonywano na skórze lub w skórze na modelu projekcyjnym, aby poprowadzić materiał do obróbki skrawaniem materiał na skórze na zestawie rzędów.

Metoda wyboru maszyny do cięcia: Mechaniczna maszyna do cięcia, Mechaniczna maszyna do cięcia, Hydrauliczna maszyna do cięcia.

Pochodzenie nazwy maszyny do cięcia

Angielska nazwa maszyny do cięcia to Cutter Maching, co oznacza maszynę do cięcia. Jest to maszyna do obróbki stosowana w produkcji przemysłowej do cięcia różnego rodzaju elastycznych materiałów. Ten typ maszyny pasuje do wielu różnych tytułów w oparciu o lokalne nawyki. W innych krajach nazywają to maszyną do cięcia: na Tajwanie, zgodnie z angielskim tłumaczeniem, koincydencja chińskiego znaczenia nazywana jest maszyną do cięcia;

W Hongkongu ludzie nazywają je maszynami do piwa w oparciu o ich funkcję, na kontynencie ludzie są również znani jako maszyna do karmienia. W rejonach przybrzeżnych Chin istnieje odpowiednia nazwa tego produktu. Guangdong, Fujian nazywają to prasą uderzeniową, nazwali maszynę do wykrawania w Wenzhou w Szanghaju, nazywają ją maszyną do cięcia materiału, inni nazywają to maszyną do cięcia, maszyną do cięcia, maszyną do butów itd. Wszystkie te tytuły naturalnie tworzą klucz do maszyny do cięcia. W rzeczywistości większość ludzi wciąż nazywa to maszyną do cięcia.

Cel maszyny do cięcia

W produkcji przemysłowej wykorzystanie maszyn do cięcia jest bardzo szerokie. Jej główną funkcją jest wykorzystanie matrycy do formowania i otrzymanie blachy lub półproduktów, których ludzie potrzebują poprzez wykrawanie. Nadaje się do obróbki wszelkiego rodzaju miękkich materiałów arkuszowych takie jak skóra, tkanina, tekstylia, plastik, guma, tektura, filc wełniany, azbest, włókno szklane, korek i inne materiały syntetyczne.