Precyzyjna wycinarka skórzana z systemem komputerowego sterowania

Miejsce pochodzenia JIANGSU, CHINY
Nazwa handlowa YAOYU
Orzecznictwo CE
Numer modelu XCLP 3-rr
Minimalne zamówienie 1 zestaw
Szczegóły pakowania Drewniane etui
Czas dostawy 30 dni
Zasady płatności TT50% W ADVANCE, 50% PRZED PRZESYŁKĄ
Możliwość Supply 100 zestawów miesięcznie
Szczegóły Produktu
Parametr Można dostosować Moc silnika 5,5 kW
High Light

Maszyna do cięcia zatrzaskowego

,

maszyna do klikania skóry

,

maszyna do cięcia skóry o wysokiej precyzji

Zostaw wiadomość
opis produktu
Ściernica do tkanin o wysokiej precyzji

Parametr:

Maksymalny pęd 600KN
Prędkość seissor 0,10 m / s
Regulacja skoku 0-150 mm
Zakres między stołami roboczymi 60-210 mm
Rozmiar górnej płyty prasującej 1800 × 740 mm
Rozmiar płyty prasującej 1800 × 750 mm
Moc silnika 5,5 kW
Waga całkowita 3600 kg

Uwaga: Firma może dostosować specjalne specyfikacje, takie jak strefa cięcia, tryb podawania (pojedyncze, obustronne podawanie automatyczne) zgodnie z wymaganiami klienta.

Korzyść:

Tradycyjnym procesem jest maszyna do cięcia wzdłużnego w aa, zautomatyzowane maszyny do krojenia stawiają tkaniny w małe maszyny, wpadają na kawałki, dużą liczbę ludzi, zużycie, wydajność produkcji, aby zmniejszyć.

Tradycyjne urządzenia technologiczne są przestarzałe, aw związku z brakiem tradycyjnych urządzeń technologicznych nasza firma opracowała specjalny sprzęt produkcyjny do produkcji koła przemysłowego (koło tysiąca stron), co znacznie poprawia wydajność produkcji.

Teraz mamy 1,4 metra tkaniny, na przykład, pocięte na kawałki 2 cm * 7 cm z otworem w kształcie litery U, używaj naszych maszyn i noża to 70 sztuk, minutę około 25 razy na sekundę, cięcie, maszyna do cięcia mały cios nie może trzy dni top pracować osiem godzin produkcji maszyn, jest wysoka wydajność produkcji.

Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie z zaawansowanym układem hydraulicznym i sterowaniem komputerowym, z automatycznym urządzeniem równoważącym, zapewniające dokładnie taką samą głębokość cięcia w każdej pozycji cięcia, dużą siłę cięcia, niski wskaźnik awaryjności, prędkość cięcia, mały pobór mocy itp.

Podanie:

Maszyna do cięcia materiałów ściernych z serii XCLP 3-yy o wysokiej precyzji, wyposażona w komputerowy system sterowania i automatyczne podawanie, automatyczny system podawania, to produkt przeznaczony do szlifowania produktów ściernych.

Jej produkty nadają się do produkcji tkaniny z włókna 3M, małego wirnika, koła wału, pierścienia z piasku, koła tysiąca stron, koła olbrzymiego, koła dziewiarskiego itp.